Plan zajęć terapeutycznych

GRAFIK ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH NA OKRES  GRUDZIEŃ 2017
 W RAMACH PROJEKTU "JESTEM ASPI I DOBRZE SOBIE RADZĘ" współfinansowanych przez PFRON

UWAGA!  GRAFIK OBECNIE ULEGA KOREKTOM !!!!! PROSZĘ O SPRAWDZANIE ZAPISU NA BIEŻĄCO!


 

1 grudzień

2 grudzień

4 grudzień

8 grudzień

9 grudzień

9 grudzień

Piątek

Sobota

Poniedziałek

Piątek

Sobota

Broniewskiego 1

ul. Chopina 28

ul. Broniewskiego 1

Broniewskiego 1

Chopina 28

 

Broniewskiego 1

 

Broniewskiego 1

Chopina 28

 

mała sala

duża sala

mała sala

mała sala

duża sala

 

8.45 – 10.45 Gr 7 Lidka Wysocka


 


 

 

 

09.00-11.00

SKRZATY

Kinga Paczosa

09.00-11.00

GR 13

Anna Maciejewska

16.30-18.30

GR 17

Kasia Sochacka

 

17.00-19.00

GR Agata Cyganik

 

 

16.30-18.30

GR 9

Kasia Sochacka

duża sala


 

 

 

GR 6

Iwona Frankowska

09.00-11.00


 

 

8.45 – 10.45 Gr 7 Lidka Wysocka


 


 

 


 

14:00 15:00 Dominika Banasiewicz

mała sala

11.00 – 13.00

Gr 8

Lidka Wysocka 


 

 

11.15-13.15

Sylwia Herniak

11.15-13.15

GR 14

Kinga Kruś

 


 

 

 

18.30

TFC GR 10 

Monika Bilska 

nocka do 9:00

Gr 3

Maciej Roszyński

11.15-13.15

GR 2

Iwona Frankowska

11.15-13.15

11.00 – 13.00

Gr 8

Lidka Wysocka


 


 

16;00 17:30Kinga Kruś

mała sala

 

 

13.15-15.15

GR 15

Ewa Manowska

13.15-15.15

GR1-dorośli

Kinga Kruś

 

 

 


 

 

GR 20

Dominika Banasiewicz

13.15-15.15

GR 12

Klaudia Ołownia

13.15-15.15

wyjście TUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mała grupa

Maciej Roszyński

Wigilia Gr 12

Klaudia Ołownia

15.15-18.15

 

14 grudzień

15 grudzień

16 grudzień  

17 grudzień

18 grudzień

22/23 grudzień

30 grudzień

 

Czwartek

Piątek

Sobota 

 


 

Niedziela

Poniedziałek

Sobota

Sobota

Chopina 28

Broniewskiego

Broniewskiego 1

 

 ul Broniewskiego 1

Broniewskiego 1

Broniewskiego 1

Broniewskiego 1

Zygmunta Augusta

 

duża sala

mała sala

duża sala

Chopina 28

Zygmunta Augusta

     duża sala

mała sala

mała sala

duża sala

 

17.00-19.00

Agata Cyganik

 

16.30-18.30 

GR 9

Kasia Sochacka


 

 


 

SKRZATY

Kinga Paczosa


 

09.00-11.00

GR 13

Anna Maciejewska

09.00-11.00

9.00-11.00

Gr 4 Ela Kowalska

8.30-10.30

GR 19 Basia Golasik

 

TFC 9.00-15.00

Anna Kowalska

16.30-18.30

GR 17

Kasia Sochacka

 

22 grudzień

Dominika Banasiewicz

14-15.00

Gr 3

Maciej Roszyński

11.15-13.15

8.30-10.30

GR 19 Basia Golasik

 


 


 


 

 


 

14:00 15:00 Dominika Banasiewicz

mała sala


 

GR 20

Dominika Banasiewicz

11.15-13.15

GR 14

Kinga Kruś

11.15-13.15

11.00 - 13.00

Gr 5 Ela Kowalska

 

10.30-12.30

GR 18 Basia Golasik

 

 


 

 

 

 

10.30-12.30

GR 18 Basia Golasik

 

 

16.30-18.30

GR11

Ela Kowalska


 

15.30-17.30 Robotyka

GR1-dorośli

Kinga Kruś

13.15-15.15

 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR 6 16.00-18.00 

Iwona Frankowska

GR 2 18.00-20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

SOBOTY

 

6 I 2018

13 I 2018

20 I 2018

27 I 2018

3 II 2018

3 III 2018

10 III 2018

17 III 2018

24 III 2018

31 III 2018

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala/ 10.02.2017

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

09.00-11.00

Kinga Paczosa

Klaudia Ołownia

 

Iwona Frankowska

Kinga Paczosa

Dominika Banasiewicz

Dominika Banasiewicz

Iwona Frankowska

Kinga Paczosa

 

Dominika Banasiewicz

Iwona Frankowska

Kinga Paczosa

Klaudia Ołownia

 

Iwona Frankowska

Kinga Paczosa

Klaudia Ołownia

Dominika Banasiewicz

Iwona Frankowska

11.15-13.15

Ewa Manowska

Klaudia Ołownia

Ela Kowalska

Iwona Frankowska

Ewa Manowska

 

Ela Kowalska

Iwona Frankowska

Ewa Manowska

 

Ela Kowalska

Iwona Frankowska

Ewa Manowska

Klaudia Ołownia

Ela Kowalska

Iwona Frankowska

Ewa Manowska

Klaudia Ołownia

Ela Kowalska

Iwona Frankowska

13.15-15.15

Sylwia Herniak

Monika Bilska

Ela Kowalska

 

Sylwia Herniak

TUP - wyjazd Monika Bilska

Ela Kowalska

Klaudia Ołownia

Sylwia Herniak

Monika Bilska

/ 10.02.2017

13:15 do 15:15

D.Banasiewicz

Ela Kowalska

 

Sylwia Herniak

Monika Bilska

Ela Kowalska

 

Sylwia Herniak

13.15-15.15  Monika Bilska

Ela Kowalska

 

15.15-17.15

 

 

 

 

 

 

Klaudia Ołownia

15.30-17.30

Robotyka

16;00-18;00

Klaudia Ołownia

15.30 – 17.30

oraz 10.02.2018

Robotyka

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Banasiewicz

 

 

17:15- 19:15

 

 

17:15-18:15

Klaudia Ołownia

TI

 

18:30-19:30

Klaudia Ołownia

TI

 

17:30-18:30

Klaudia Ołownia

TI

 

 

18:00- 20:00

Klaudia Ołownia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Broniewskiego 1

Poniedziałki

 

8 I 2018

15 I 2018

22 I 2018

29 I 2018

5 II 2018

26 II 2018

5 III 2018

12 III 2018

19 III 2018

26 III 2018

16.30-18.30

Kasia Sochacka

 

 

 

Kasia Sochacka

 

 

 

Kasia Sochacka

 

 

 

Kasia Sochacka

 

Kasia Sochacka

 

 

 

Kasia Sochacka

 

ul. Broniewskiego 1

Piątki

 

5 I 2018

12 I 2018

19 I 2018

26 I 2018

2 II 2018

2 III 2018

9 III 2018

16 III 2018

23 III 2018

30 III 2018

16.30-18.30

Kasia Sochacka

17.00 -19.00 Monika Bilska

 

 

Kasia Sochacka

 

 

 

Kasia Sochacka

17,00-19,00

Monika Bilska

Kasia Sochacka

 

 

17.00-19.00

Monika Bilska

Kasia Sochacka

 

 

 

Kasia Sochacka

 

ul. Chopina 28

SOBOTY


 

 

6 I 2018

13 I

20 I 2018

27 I

3 II 2018

10 II

3 III 2018

10 III 2018

17 III

III p.

III p.

III p.

 

III p.

III p.

III p.

 

III p.

III p.

III p.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.00-11.00

Maciej Roszyński

Ania Maciejewska

Lidka Wysocka

 

Maciej Roszyński

Ania Maciejewska

Lidka Wysocka

 

Maciej Roszyński

Ania Maciejewska

Lidka Wysocka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.15-13.15

Maciej Roszyński

Kinga Kruś

Lidka Wysocka

 

Maciej Roszyński

Kinga Kruś

Lidka Wysocka

 

Maciej Roszyński

Kinga Kruś

Lidka Wysocka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.15-15.15

 

Kinga Kruś

 

 

 

Kinga Kruś

 

 

 

Kinga Kruś

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Chopina 28

Piątki

 

5 I 2018

12 I 2018

19 I 2018

26 I 2018

2 II 2018

2 III 2018

9 III 2018

16 III 2018

23 III 2018

30 III 2018

16.30-18.30

Agata Cyganik

 

 

 

Agata Cyganik

 

 

 

Agata Cyganik

 

Agata Cyganik

 

 

 

Agata Cyganik

 

 

 

Agata Cyganik

 

ul. Z. Augusta 20

SOBOTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.30-10.30

Basia Golasik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.30-12.30

Basia Golasik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Z. Augusta 20

Piątki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30-18.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________


 

 

ul. Broniewskiego 1

godziny

1 grudzień

2 grudzień

2 grudzień

3 grudzień

4 grudzień

5 grudzień

6 grudzień

Piątek

Sobota

Sobota

Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

 

 

mała sala

duża sala

 

 

 

 

8.00 - 9.00

 

 

 

 

 

 

 

9.00 - 10.00

 

Kinga Paczosa

GR 13 Anna Maciejewska

 

 

 

 

10.00 - 11.00

 

 

 

 

 

11.00 - 12.00

 

Sylwia Herniak

GR 14

Kinga Kruś

 

 

 

 

12.00 - 13.00

 

 

 

 

 

13.00 - 14.00

 

GR 15

Ewa Manowska

GR 1 dorośli Kinga Kruś

 

 

 

 

14.00 - 15.00

Dominika Banasiewicz

 

 

 

 

15.00 - 16.00

 

GR 7

Lidka Wysocka

GR 4

Ela Kowalska

 

 

 

 

16.00 - 17.00

16.30-18.30

GR 11 Ela Kowalska

 

16.30-18.30 

mała sala

GR 17 Kasia Sochacka

 

 

17.00 - 18.00

GR 8

Lidka Wysocka

GR 5

Ela Kowalska

 

 

 

18.00 - 19.00

 

 

 

19.00 - 20.00

 

 

 

 

 

 

 


________________________________________________________________________________________________

Zajęcia są realizowane w ramach projektu "Jestem Aspi i Dobrze Sobie Radzę", współfinansowanych ze środków PFRON